Yerden Isıtma Maliyeti

Yerden Isıtma Maliyeti

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Ev ya da ısıtma sağlamayı düşündüğünüz diğer tüm kapalı alanlarda kullanabileceğiniz en ekonomik ve sağlıklı yöntem yerden ısıtma sistemleridir. Yerden ısıtma maliyeti diğer ısıtma türlerine göre daha düşüktür. Bunun sebebi ise düşük sıcaklıklardaki ısı kaynakları ile çalışıyor olmasıdır. Maliyette elbette ısıtılacak alanın büyüklüğü de önemlidir. Fakat en iyi sonucu almak ve tasarruf sağlamak istiyorsanız; yalıtım levhası kullanarak ekonomik bir şekilde ısınma gerçekleştirebilirsiniz. Elektrikli ısınmada tasarruf yapmanın en etkili yolu ısıtma sisteminizin altına izolasyon levhası koydurtmaktır.

Elektrikli Yerden Isıtma İle Tasarruf Yapın

Ahşap, sıva ve beton üzerine monte edilebilen elektrikli yerden ısıtma sistemleri ile konforlu ve ekonomik bir şekilde, eviniz ya da diğer kullanım alanlarında en iyi iklimi yaratabilirsiniz. Fayans, mermer ve laminant gibi zemin kaplamaların altına da montesi mümkün olan bu sistem, size daha modern ve kullanışlı bir ısınma şekli kazandıracaktır.

Sistemin birçok faydası vardır. Toz oluşumunu engellediği gibi banyo gibi ıslak zeminlerin daha hızlı kurumasını sağlar. Böylece ıslak alanlarda oluşan mikroplarında önlenmesine yardımcı olur. Sağlık açısından çok fazla olumlu özelliklere sahip bu sistem, son derece kullanışlıdır. Güvenli ve ekonomik ısınma için tercih edilecek en iyi ısıtma şekli olan elektrikli ısınma ile eviniz ve diğer alanlarda konforu yakalayabilirsiniz.

Ekonomik Kurulum, Montaj Ve Bakım

Elektrikli ısıtma sistemlerinin maliyeti oldukça düşüktür. Kolay kurulum ve düşük ücretlerle ısıtma sistemine sahip olabilirsiniz. Bu sistem kullanılırken herhangi bir borulamaya ihtiyaç duyulmaz. Yalnızca elektrik hattına bağlanarak birkaç dakika içerisinde çalışması mümkündür. Bireysel ve sistem olarak kullanılabilecek elektrikli ısınma maliyeti açısından düşük, kullanım ve verim açısından oldukça yüksek özelliklere sahiptir.

Boylerli yani bacadan enerji kaybeden sistemlere göre elektrikli ısıtıcılar kullanım anında %100 verim sağlar. Ayrıca kullanılan sistemlerde gerçek gider; tercih edilen ısınma sisteminin ömrü boyunca oluşturacağı giderdir. Bu göz önünde bulundurulduğunda elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde hareketli herhangi bir parça bulunmadığından diğer sistemlere göre ömrü ortalama 5 yıl daha fazladır. Çoğu sistem için biçilen ömür 10 yıl iken elektrikli ısıtma sistemleri için kullanım ömrü 15 yıldır.

Yerden ısıtma üzerine döşenebilen sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dili Değiştir
    Sepet