Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

29 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Yerden ısıtma sistemleri ile evlerinizin ve işyerlerinizin içerisinde daha rahat olabilir ve iklim şartlarına uygun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Akıllı ve elektrikli olarak sunulan ısıtma sistemleri, çok daha kullanışlı, ekonomik ve moderndirler.

Yerden Isıtma Nedir ve Nasıl Yapılır?

Yerden ısıtma sistemleri için en iyi kelime elbette “konfor”dur. Çünkü akıllı termostatlar sayesinde tasarruf yaparken konforlu bir ısınma sistemine sahip olursunuz. Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin en büyük özelliği, ısıtmayı zeminden gerçekleştirmeleridir.

Hepimizin bildiği gibi ısınan hava yükselir. Bu yüzden yerden ısıtma sistemleri yapılırken, zemine en yakın bölgeye kurulmuş olan ısıtma sistemi, tüm zemine eşit aralıklarla yayılacak şekilde ayarlanır. Burada amaç, kişilere hem konforlu hem de sıcak bir ortam sunmaktır.

Yerden Isıtma Sistemlerinde Herhangi Bir Ayar Var Mıdır?

Tüm yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunda, kuruluma başlamadan önce iyi bir ısı yalıtımı yapılır. Eskiye nazaran günümüzde bu işlemler çok daha kolay bir şekilde yapılır ve kullanımları da çok rahattır. Yerden ısıtma yapılacak olan uygulama sahasına başka bir bağlantı yapılması gerekmez. Ayrıca sabit voltajlı kablolar ile matlar, daha önce sonlandırıldığı ve kontrol edildikleri için hiçbir risk oluşturmazlar. Bunun yanı sıra, yerden ısıtma sistemlerinde çift iletken kablolar birleştirilir ve ortada tek bir güç bağlantı yeri kalır. Bu sayede ısıtma sistemleri çok daha az maliyetle yapılır ve faturalar daha az gelir.

Yerden Isıtma Sistemleri İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız, 1955 yılından bu yana, ısıtma sistemleri üzerine çalışmaktadır. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler ve bilgiler ışığında kendimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye gayret ederek, konforlu ve ekonomik çözümler üretmeyi amaç edindik. Bunun yanında internet sitemizi inceleyerek yerden ısıtma alanlarında yaptığımız işleri görebilirsiniz. Isıtma projelerinizde sizlere en uygun ürünleri, garanti kapsamında en uygun fiyatlara sunmaya gayret ediyoruz. ISITMAX kurumsallığını yaşamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yerden ısıtma nasıl yapılır? Yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi ve fiyatlar için Yerden Isıtma m2 Fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimize https://www.isitmax.com/tadilat-asamasinda-elektrikli-yerden-isitmanin-avantajlari/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Dili Değiştir
    Sepet
    Sohbeti Başlat
    ISITMAX A.Ş
    Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız