Yerden Isıtma Sistemleri İle Ayaklarınızdan, Kalbinize Doğru Isınacaksınız

Yerden Isıtma Sistemleri İle Ayaklarınızdan, Kalbinize Doğru Isınacaksınız

27 Temmuz 2019 by in Genel

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Hangi Isıtma Sistemi Size Göre?

Ev satın alırken ya da satarken hep güney cephe olsun isteriz. Nedeni, güneş giren evin ısı oranı kuzey cephe evlere göre daha fazla olması ve sıcaklığıdır. Her ne kadar eviniz güneyde bile olsa, ısıtma problemi yaşıyor olabilirsiniz. Ya da evinizin ısıtma sisteminden memnun olmayabilirsiniz. İzolasyon, merkezi sistem, kombi, petek ve sıcak su geçişi gibi konular ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Çok maliyetli, sürekli bakım veya onarım isteyen, sağlığınızı bozan, bazen de sinirlerinizi yıpratan sistemler artık tarih oluyor. En uygun fiyatlı ve en kaliteli sistem olarak yerden ısıtma sistemleri karşımıza çıkıyor.

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi Nedir?

Yer zemin etüdü yapılan mekanın, parke, karo, beton, mermer, fayans ve laminant gibi zeminlere monte edilebilir. Isıtma şilte ve kablolar ile termostat vasıtasıyla sistemi oluşturmaktadır. Sistem, tek bir noktadan kolaylıkla kontrol edilebilir. Ayrıca zemine yapılacak montaj esnasında, yalıtım levhalarını kullanırsanız, sistemden daha çok randıman alabilirsiniz. Akıllı zemin ısıtma yöntemi ile sağlıklı, rahat ve kullanışlı bir şekilde ısınırken yakıt tüketiminizde ciddi bir tasarruf sağlarsınız. Kullandığınız enerji ile hem çevreye, hem de ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kullanılan enerji tüketimine bakıldığında yüksek oranlarda fatura ödenir. Tasarruf yapmak isteyenler, hastalıklarla uğraşıp yine harcamalarını sağlıkları için kullanmaktansa bu sistem sayesinde hem çok akıllı, hem de sağlıklı bir şekilde ısınabilirler. Bütün kullanılan ısıtma araçları, soluduğunuz havayı bir toz bulutuna çevirir. Gözle görülemeyecek bu zerreler solunum yollarını tıkar ve bağışıklık sisteminizin zayıflamasına neden olur. Soluduğunuz havanın daha temiz ve daha sağlıklı olması açısından, elektrikli ısıtma sistemleri; toz oluşumu azaltacak hatta yok edecektir.

Yerden Isınma Sisteminin Özellikleri

Yerden ısıtma sisteminin her zemine uygun montaj kolaylığı, toz toplamayan sağlıklı hava akımı, mutfak ve banyo gibi zeminlerde kuruluk sağlaması, radyasyon yayma eşiğinin düşük olması, mikro organizmaların oluşumunu en az indirmesi, ekonomik ve doğal bir ısınma sunması gibi avantajları vardır. Montaj maliyetleri açısından en uygun sistem olarak bilinen elektrikli ısınma, elektrik hattına bağlanarak anında ısınma statüsüne geçer. Çok hızlı ısınırken, az yakar ve tasarruf sağlarsınız. Kullanım ömrü açısından 15 sene gibi uzun soluklu olan sistemin maliyetleri ise yok denecek kadar azdır.

Yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Önceki içeriğimize https://www.isitmax.com/tank-varil-isitma-sistemi-isi-ayari/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart