Yerden Isıtma Sistemlerinin Konforunu Yaşayın

Yerden Isıtma Sistemlerinin Konforunu Yaşayın

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Evlerinizde rahat yaşamak için öncelikle ilkim şartlarını rayına oturmakla işe başlamanız gerekir. Bunu da ancak elektrikli ısıtma sistemleri ile yapabilirsiniz. Çünkü elektrikli ısıtma sistemleri sizlere kullanım kolaylığı sağlarken modern ve ekonomik ısınma sunar. Bunu tek bir kelime ile sizlere anlatacak olursak, sadece konfor diyebiliriz. Bu sistemin en büyük özelliği ise evlerinizin zeminden ısıtılmasıdır. Isınan havanın yükselme prensibiyle zemine en yakın mekana kurulan yerden ısıtma sistemleri, zeminin tüm alanına eşit uzaklıkta homojen olacak şekilde yayılmaktadır. Böylece evinizin her yerine sıcaklığı eşit bir şekilde dağıtarak, konforlu ve modern bir hayat sürersiniz.

Elektrikli Isıtma Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Ev ısıtma sistemleri kullanıcısına her açıdan avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların en önemlisi, sistemin son derece sağlıklı olmasıdır. Diğer ısıtma sistemlerinde ev içerisine hava akımı oluşur ve bu akım tozlanmaya neden olur. Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde ise bu durum söz konusu bile değildir. Çünkü yerden ısıtma sistemlerinde hava akımı çok az olduğundan dolayı toz oluşumu en az seviyede tutulur. Tabi ki böyle bir durum da sağlığınızı korumaktadır. Elektrikli ısıma sistemlerinin en yaygın kullanıldığı alanlar evlerdeki ıslak zeminlerdir. Özellikle sıcak zeminlerde nem oluşumunu önleyerek, zeminin kuru kalmasını sağlar. Banyonuzdaki paspaslar daha çabuk kururken etrafa hastalık yayan mikrop oluşumu da engellenmiş olur.

Evlerde En Ucuz Isınma Yöntemi Nedir?

En ucuz ısınma yöntemi nedir diye soran birisine vereceğiniz ilk cevap tabi ki yerden ısıtma sistemleri olmalıdır. Ancak yerden ısıtma sisteminde en iyi sonucu alabilmek için kesinlikle yalıtım levhası kullanmalısınız. Enerji tasarrufu ve ekonomi yapmak için ısıtma sisteminin altına izolasyon şarttır.

Elektrikli Isıtma Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

 1. Ahşap, sıva ve beton üzerine kolayca monte edilebilirler.
 2. Mermer, fayans ve laminant parkelerin tüm zemin kaplamalarına monte edilebildiği için her alanda rahatlıkla kullanabilirler.
 3. Zeminlere toz yapışmadığından dolayı zeminler kuru kalır ve yaşadığınız alanlar hijyenik ve temiz bir hale gelir.
 4. Diğer ısıtma sistemlerine göre daha az hava akımı olduğundan dolayı daha az toz olur ve zeminlerin temiz kalmasını sağlar

Yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Dili Değiştir
  Sepet
  Sohbeti Başlat
  ISITMAX A.Ş
  Merhaba, ben Volkan Şimşirkaya. Ürünlerimiz, fiyatlar, teknik destek ve diğer konularda hızlıca yardımcı olabilirim. Lütfen sohbet başlatınız