Yüksek Sıcaklık Kablosu

Isıya dayanıklı yüksek sıcaklık kablosu, uluslararası kalite standartlarıyla üretilen malzemelerdir. Yüksek ısıyla çalışılması gereken ortamlara hemen uyum sağlayan kablolar, yangın gibi riskli durumlarda, güvenliğinizi sağlamaya devam eder.

Endüstriyel fırınlar, mutfaklar ya da elektrik bağlantıları ısıtıcı öğelerin besleme hatlarında kullanılabilen ve 300 dereceyi aşan sıcaklıklarda, uzun vadede rahatlıkla çalışabilme olanağı sunar.

Isıtmax Yüksek Sıcaklık Kablosu

Tek çekirdekli sabit güçlü ısıtma kabloları, mineral izolasyona sahip, bakır nikel alaşımlı koruyucu kılıfa sahiptir. Paslanmaz çelik olan ürün, 660 volta kadar güç gerilimi 5 ila 400 W/m doğrusal gerilime sahiptir.

Uzunlukları 1-2000 metredir. Boru hatlarında, patlayıcı gaz karışımlarının bulunduğu alanlarda, farklı mekânsal nesnelerin ısıtılmasında kullanılır. Korozyona karşı en üst seviyede direnç sağlar.

Yüksek Sıcaklık Kablosu Modelleri

Isıtmax yüksek sıcaklık kablosu çeşitleri arasında üç farklı seçenek bulunur.

 • KS-TSM-CN ısıtma kablosu
 • KS-TSM-SS ısıtma kablosu
 • KS-TSM-C ısıtma kablosu

T1 sıcaklık sınıfına dahil olan sıcaklık kablosu modelleri, tam yanmazlık özelliği sağlar. 50-60 Hz frekansında çalışır ve 660 V AC’ye kadar çalışma voltajı sağlar. Diğer özellikleri arasında;

 • Ezilmeye karşı yüksek direnç gösterir.
 • Mekanik dayanımı en üst düzeydedir.
 • Operasyon esnasında üst seviye güvenilirlik sağlar.
 • Korozyona karşı mukavemeti yüksektir.
 • Deniz suyu, yağ ve agresif ortamlara dayanıklıdır.

Yüksek ısıya dayanıklı kablolar, farklı kullanım alanları için güvenli ortam sunar. Tek telli ısıtma çekirdekli ısıtma kabloları, kullanıldıkları alanlarda yüksek güvenlik ortamı sağlarken, en zorlu koşullara karşı direnç gösterecek şekilde üretilir.

Yüksek Sıcaklık Kablosu Fiyatları

Yapısındaki kabuk malzemesine bağlı olarak 600 dereceye kadar uzun süreli sıcaklığa dayanıklılık gösteren Isıtmax yüksek sıcaklık kabloları fiyatları, değişkenlik gösterir. Aynı zamanda başka bir işletme voltajı için bölümler üretilebilmesi için özel sipariş verme olanağı bulunur.

Uzun yıllardan beri sektöre kaliteli ve profesyonel hizmet sunan Isıtmax, yerden ısıtma sistemleri, kar buz eritme için ısıtma uygulamaları ve yüksek sıcaklık kabloları konusunda, sektörün lideri olarak en uygun fiyatlara ve ödeme seçeneklere sahiptir. En üst düzey ısıtma ve en düşük maliyetler için, Isıtmax ile iletişime geçerek, avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yüksek Sıcaklık Kabloları

Yüksek Sıcaklık Kabloları Modelleri

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart