Endüstriyel Alan İçerisinde Boru ve Vana Isıtma Sistemleri

Endüstriyel Alan İçerisinde Boru ve Vana Isıtma Sistemleri

27 Temmuz 2019 by in Genel

Boru ve vana ısıtma sistemleri günümüzde en çok tercih edilen ısıtma sistemlerinin başında gelir. Bu sistemler daha çok endüstriyel alanlarda kullanılır. Boru ve vana ısıtma sistemi bu kadar yaygınlaşmadan önce endüstriyel alanları ısıtmak son derece zor ve maliyet gerektiren bir durumdu. Fakat artık bu ısıtıcı sistemler sayesinde ısınma ihtiyaçları hem çok daha kolay hale geldi hem de ekonomik bir şekilde çözümlendi.

Endüstriyel alanlar içindeki kuruluşların ya da fabrikaların boru hatlarının ısıtılması büyük önem taşır. Soğuk aylarda borularda yaşanacak donma gibi durumlar, çok kötü maddi sıkıntılara neden olabilir. Bu yüzden boruların ve vanaların donmaması ve zarar görmemesi için boru ve vana ısıtma sistemi ile uygun sıcaklıkta kalmaları sağlanabilir. Buna ek olarak boru ve vana ısıtma sistemleri, boruların ısı takibini yapabilme konusunda oldukça başarılıdırlar. Sizler de boru ve vana ısıtma sistemi konusunda uzman olan ve bu konuda tek olarak gösterilen ISITMAX güvencesiyle ısıtıcı sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Boru ve Vana Isıtma Sistemlerinin Özellikleri

Boru ve vana ısıtma sisteminin bu kadar başarılı olmamızın nedenlerinden biri de sistem içinde kullandığımız kabloların özel olması ve yalnızca bu sisteme uygun olarak üretilen kablolardan oluşmasıdır. Son dönemlerde endüstriyel tesislerde elektrikli ısıtıcı kabloların kullanımı yani elektrikli rezistans kabloların kullanımı büyük oranda artmıştır. Elektrikli rezistans kabloları, boru içinde bulunan buhar ile sıcak suyun kaç derecede olduğunu ve aynı zamanda su seviyesinin azalıp çoğaldığını kontrol edebilmektedirler. Boru ve vana ısıtma sistemlerinde kullandığımız rezistans kabloları son derece güvenlidir. Pek çok farklı özelliklere sahip olan kablolar, buharın ve suyun kontrol edilmesi konusunda kullanıcılara büyük avantajlar sunar. Oluşabilecek herhangi bir sorunda direk müdahale imkanı sağlayarak, olası sorunları önceden çözmenizi sağlar.

Boru ve vana ısıtma sistemlerine ekonomik fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız öncelikle sitemizdeki referanslarımızı ve ürünlerimizi incelemenizi öneririz. ISITMAX güvencesi ve farkıyla sağlıklı ve konforlu bir ısınma için müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda boru ve vana ısıtma sistemi hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Boru Isıtma Sistemleri – Heat Trace uygulamalarımıza bakabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimize https://www.isitmax.com/hamam-icin-elektrikli-yerden-isitma-sistemi-kullanmanin-faydalari/ linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart