Karbon Isıtıcı

Eylül ayı itibari ile belki de evimizin en büyük ihtiyacı karbon ısıtıcılardır. Eylül ayı başlangıcı sonbahar itibarı ile yavaş yavaş kış kapıdan kendini göstermekte ve artık kıştan kaçış yok. Evlerde yavaş yavaş kışa hazırlıklara başlandı. Konserveler yapıldı, buzluklar dolduruldu. Peki evimizi boydan boya kışa hazır mı diye kontrol ettik mi? Pencereleri, parkeleri ve en önemlisi ısıtma sorunu yaşayıp yaşamayacağımızı kontrol ettik mi? Yoksa geçen seneki gibi bazı problemler ile karşı karşıya mı kalacağız? Size o halde ufak bir yardımda bulunabilirim. Hem de kışın evimizi sıcak tutacak, Isıtmax ‘in sunduğu karbon ısıtıcı, karbon film ısıtıcı hizmeti evde huzur olarak koltukta dinlenirken hissedeceğiniz bir yardım. Aklınızda sadece karbon ısıtıcı mı olsun, karbon fiber ısıtıcı mı yoksa karbon halıaltı ısıtıcı mı olsa acaba soruları bulunsun. Gelin tüm bu kafa karışıklığı çorap söküğü gibi tek tek çözelim:

Isıtmax Karbon Isıtıcı Sistemleri

1995 yılında, ilk olarak İstanbul’da köklerini salmaya başlayan Isıtmax, ısıtıcı kablo, elektrikli yerden ısıtma sistemleri, karbon ısıtıcı, yerden ısıtma şilteleri üretmek amacıyla yola koyulmuştur. Ayrıca 7 farklı ülkede katma değer projelerine imza atmış ve konforlu yerden ısıtma projelerinin evlere hizmet vermesini, kar ve buz eritme amaçlı ticari ısıtma uygulamalarının gelişme ve en fazla endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan Heat Trace Türkiye çalışmalarını yapmıştır.

Isıtmax ’in avantajlarını sayacak olursak;

 • Teknolojiden faydalanarak, sektöründeki yenilik, trendlere ayak uydurur ve her geçen gün kalite standartlarını arttırarak gelişmektedir.
 • Endüstriyel kuruluşlara uygun olarak heat trace uygulamaları yapmaktadır.
 • Yerden ısıtma, karbon ısıtıcı sistemleri, kar buz eritme işlemlerinde sorunsuz, tasarruflu ve kontrollü olarak yapmaktadır.
 • Müstakil, rezidans, ofis veya villa sahiplerine konforu yaşatarak güvenlik ile tüm problemleri akıldan silmektedir.
 • Bayi veya profesyoneller için toptan ısıtma kablosu ve malzeme tedarik işlemleri yapılmaktadır.
 • %100 yerli sermaye ile çalışan Türkiye’nin ilk ve tek ısı grubu olmanın gururunu taşıyan inovatif bir kurumdur. Isıtmax, sektörde dışa bağımlı bir kurum olmamakla birlikte ısıtıcı kablo ithal eden değil, ihraç eden bir konumda olmak için çaba göstermektedir.

Karbon Isıtıcı ile Yerden Isıtma Sistemleri

Mevsimler değişir ve bizler sadece tek yapmamız gereken adapte olmaktır. Bunun için ilk işimiz ısınma işlemlerini tamamlamaktır. Ev içerisinde veya tüm ticari işletmeleri işletmelerde konforu yakalamak, ekonomik ve pratik olarak kontrol edilen ısıtma sistemlerinden karbon ısıtıcı tercih edilebilir. Bu elektrikli yerden ısıtma sistemleri aslında özünde yerden ısıtma kablosu, yerden ısıtma şiltesi, yerden ısıtıcı karbon filmi, karbon ısıtıcı film, karbon halı altı ısıtıcılar veya karbon fiber ısıtıcı ile tüm sistemleri kontrol edebilmeyi sağlayan yerden ısıtma termostatı ünitesinden oluşmaktadır. Zemin döşemelerdeki ömür ile eşdeğer ömre sahiptir. En kolay ise montajının pratik ve zorluk çıkarmadan yerleştirilebilir olmasıdır. Isıtmax karbon ısıtıcıda termostat kullanımı ve izolasyon değerlerine bağlı olarak oldukça ekonomik ve cebi yormayan ev dostudur.

Yerden ısıtma sistemlerinin yapılacağı bölge, karbon ısıtıcı açısının verimliliği arttırmada önem arz etmektedir. Girintinin çıkıntının çok olduğu, küçük; mutfak, banyo veya antrelere ısıtmax yerden ısıtma kullanımı yerine yerden ısıtma kablolarının uygulanmasını güven, konfor ve verimlilik açısından önerilmektedir. Geniz, düz, girintilerden uzak yerlere yerden ısıtma karbon ısıtıcı sistemleri önerilebilir. Ekstra olarak, en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Isıtmax  parke altı yerden ısıtıcı karbon film teknolojilerinden destek alınabilir. Parke altına 1mm kalınlığında döşenerek, kaplamaya gerek kalmadan hızlı ve kolay olarak uygulanabilmektedir.

Isıtmax Yerden Isıtma Kablosu

Daha çok yerden ısıtma şiltesinin kullanımının zor olduğu girintili çıkıntılı alanlarda, ev, ofis, iş yerlerinde veya ticari yapılardaki mutfak banyo gibi küçük alanlarda karbon ısıtma kablosunun kullanımı tasarım açısından pratik ve kullanışlıdır. İnce ve esnek ısıtma kabloları ile montaj elemanlarının hizmetiyle sabitleme işlemi yapılır. Bu sayede ısıtılmak istenen yerler ısıtma kablosu yardımıyla daha kolay ısınmış olur. Isıtmax, yerden ısıtma kablosu tesviye şapı veyahut uygulama harcı ile birlikte kullanılmaktadır. Doğru yerleştirme ve kullanma kılavuzuna uygun olarak kullanımlarda karbon ısıtıcı sistemlerinin yer ömrü ile aynı ömre sahip olmaktadır.

Bu yerden ısıtma kabloları belirli güçlerde ve uzunluklarda üretilmektedir. Talep edilen uzunlukta ve güçte ısıtma kablosu seçme olanağı sunmaktadır. Böylelikle kabloların üst üste helmesini engelleyerek, m2’de kw gücünün kontrollü akarak yardımcı olmaktadır. Ancak her halükarda mutlaka kullanım kılavuzundaki yönergeler dikkate alınmalıdır.

Isıtmax elektrikli yerden ısıtma kablosunda kutu içerisinde; gerekli tüm bağlantı kabloları, zemin sensörü, dijital dokunmatik ekran termostatı ve gerekli olan kılavuz, dökumanlarla birlikte gelmektedir. Elemanlarla birlikte yapabileceğiniz gibi aynı zamanda elektrikçi yardımı alarak veya ev sahibinin kendisi kolay ve pratik olarak döşeyebilmektedir. Termostat montajlarında özellikle kanal açılma olasılığı bulunmaktadır. Bu durumda mutlaka bir destek alınmalıdır. Tüm yerden ısıtma kabloları ve kilolu ısıtıcılar akıllı dijital yerden ısıtma termostatları ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda ısıtıcı sistemleri programlanabilir, ısıtma ihtiyacına bağlı olarak kontrol edebilme özelliği bulunmaktadır. Isıtmax’te karbon ısıtıcı, karbon film ısıtıcısının ve karbon fiber ısıtıcıların en büyük ve en iç rahatlayan yönü ise konforlu, güvenli ve güveni veren, ekonomik ve kolay kontrol edilebilir olmasıdır.

Isıtmax’ta üretilen ürünler ister karbon halı altı ısıtıcı,  fiber ısıtıcı, karbon ısıtıcı veya ısıtıcı kablolardan biri olsun; Isıtmax Sefamax 15 garanti güvencesi ile hizmet sunmaktadır.

Yerden Isıtma Şiltesi

Geniş, düz, köşeli ve girintiden uzak alanlarda kullanımı tercih edilen Isıtmax yerden ısıtma şiltesi, kolay montaj imkanı ve hızlı olarak uygulanması açısından tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinden biridir.  Yerden ısıtma sistemlerinden biri olan yerden ısıtma şiltesini kurabilmek için öncelikle isteğe bağlı olarak beton olan zeminin üzerine izolasyon şiltesi koyulabilir. Daha sonra beton zemin üzerine kurulan izolasyon şiltesine ısıtma şiltesi serilerek, karbon ısıtıcılar gibi kullanma kılavuzundaki yönergelere uyarak montaj işlemi tamamlanmaktadır.

Isıtmax yerden ısıtma şiltesi, yaşam alanlarına konforu ve ısıtıcıda verimliliği getirmektedir. Aynı zamanda ekonomik olarak cep dostu olmaktadır. Tüm yer ısıtma sistemlerinde olduğu gibi şilte sisteminde de karbon ısıtıcı özelliğinde olduğu gibi dijital yerden ısıtma termostatları ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Yerden ısıtma şilteleri seçerken şilteler talebe göre kesilmekte veya döndürülebilmektedir. Bu sebeple 50 cm eninde veya 100 cm eninde ısıtıcı şiltelerden dilenileni seçerek uygulama alanlarında kullanma olanağı sağlar.

 Watt Özellikleri

1995 yılından bu yana İstanbul’da yerden ısıtma şiltelerinin üretimi yapan Isıtmax, 110 watt, 160 watt ve 200 watt gücündeki ısıtıcı şilte seçenekleri ile hizmete devam etmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen Watt’a şilteler kesilir ve uygulamaya hazır hale getirilmektedir.

 • 110 watt gücündeki yerden ısıtma şilteleri: tek başına evin bütün ısınma ihtiyacını karşılayabilecek güçte değildir. Zeminde ısıtma yaparak ev içerisinde rahat bir yürüme sağlar.
 • 160 watt olan Isımax yerden ısıtma şilteleri: iklim koşulları ve izolasyon ortalama değerleri düşünülerek seçilmelidir. İzolasyonu güçlü olan orta tipteki yapılarda tek başına evin ısınma ihtiyacını karşılayabilme özelliğine sahiptir. Ancak bu durum evin genişliği ve metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir.
 • 200 watt günde olan Isıtmax ısıtma şilteleri: Aralarındaki en güçlü watt’tır. Yüksek güç çıkışı sayesinde düşük izolasyona sahip evlerde bile hiçbir alternatif ısıtıcıya gerek kalmadan evin bütün ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

Kış Bahçesi Isıtma

Kış bahçelerinde yerden ısıtma sistemlerinde en pratik çözümlerinden biri karbon ısıtıcı filmlerden oluşmasıdır. Zemin ısıtıcı filmler ile kaplandıktan sonra üzerine halı, parke gibi malzemeler kullanılabilir ve herhangi bir tehlike teşkil etmemektedir. Isıtmax ile ısı yalıtımının kalitesini arttırabilmek amaçı ile  bu karbon ısıtıcı filmlerin altına ve üstüne yalıtım malzemeleri eklenmektedir.

Isıtmax sadece ev içi yer ısınma ihtiyacını karşılamamaktadır. Aynı zamanda hamam ısıtma sistemleri, boru ısıtma sistemleri, çatı ısıtma sistemlerinde de hizmet ederek, bireyin tüm ısınma ihtiyacını karşılamaktadır.

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart