Yerden Isıtma Kablosu

 

Yerden ısıtma kablosu özellikle yerden ısıtma şiltelerinin kullanımının zor olduğu küçük ve girintili çıkıntılı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek ısıtma kabloları montaj elemanları ile yere sabitlenirler. Bu sayede ısıtılmak istenen alanların şekline ısıtıcı şiltelerden daha iyi uyum sağlarlar. 


Yerden ısıtma kablolarını evlerinizde, iş yerlerinizde yada ticari yapılarda mutfak, banyo gibi küçük alanlarla güvenle kullanabilirsiniz. Tesviye şapı yada uygulama harcıyla birlikte kullanılırlar. Isıtıcı kablolarınızı zemine kurulum klavuzunuzdaki yönergelere göre sabitlediğinizde zemin ömrü ile eşdeğerde ömrü vardır. 


Yerden ısıtma kabloları belirli uzunluklarda ve güçlerde üretilirler. Aynı yerden ısıtma şiltelerinde olduğu gibi teknik detaylar bölümünden gerekli güç ve boydaki ısıtma kablosunu seçebilirsiniz. Yerden ısıtma kablolarının özellikle üst üste gelmemesine ve m2'de ki Watt gücünü sağlayabilmesi için kurulum klavuzundaki döşeme aralıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. 


Yerden ısıtma sisteminizi kendiniz döşeyebileceğiniz gibi dilerseniz bir elektrikçi yardımı da alabilirsiniz. Özellikle termostat montajında duvarda kanal açılması gerekebilir ve bu noktada destek alabilirsiniz. Yerden ısıtma kablolarınız akıllı dijital yerden ısıtma termostatları ile tam uyumludur. Isıtma sisteminizi programlayabilir, ısıtma ihtiyaçlarınıza göre kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ısıtma sistemlerinin en büyük avantajlarının başında diğer sistemlere göre sorunsuz çalışır, termostatlar ile kolay kontrol edilir ve bu sayede hem konforlu hem de ekonomiktir. 


Elektrikli Yerden Isıtma kablonuz tüm bağlantı aparatları, zemin sensörü, dijital dokunmatik ekran termostatı ve gerekli dökümanlarla birlikte gelir. Ürünlerimiz 15 yıl ISITMAX SafeMax garantisi altındadır. Uygulandığı alana katma değer katan elektrikli yerden ısıtma sisteminizin keyfini çıkartmanız ve uzun yıllar sorunsuzca kullanmanız dileği ile saygılarımızla

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.