Yerden Isıtma Kablosu - Konfor Isıtma

0,00
Marka : ısıtmax

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 3200
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Yerden Isıtma Kablosu Konfor Isıtma 230 V

 

Yaşamını sürdürdüğü mekânlarda kendisini çok daha rahat hissetmek isteyenlerin tercihi ISITMAX, Konfor Serisi Yerden Isıtma Kablosu ile mevcut ısıtıcısının performansından memnun olmayan ya da zemin sıcaklığını önemseyenlerin kullanımına sunuyor. Yerden ısıtma şiltelerinin aksine, ISITMAX Konfor Serisi Yerden Isıtma Kablosu , şekil itibarıyla düzgün olmayan, dar alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. ISITMAX Konfor Serisi Yerden Isıtma Kablosu 230V, ısıyı alana eşit bir şekilde yayarken termostatı sayesinde enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.


Elektrikli yerden ısıtma sistemleri şilteli veya kablolu olarak uygulanabilir. Şilte ve kablo aslında aynı sistemin farklı iki kullanım şeklidir. Yerden ısıtma şilteleri ısıtıcı kabloların her m2’de aynı ısı gücünü vermesi için fabrikasyon olarak önceden hazırlanması anlamına gelmektedir. Şilteler sayesinde montaj daha kolay yapılmakta ve montaj hatalarının önüne daha kolay geçilebilmektedir. Yerden ısıtma şilteleri bununla beraber 50cm yada 100cm eninde üretildiklerinden bazen küçük alanlarda kullanılmaları gerektiğinde zorlanılabilmektedir. Böyle bir durum gerçekleştiğinde kablo kesilmeden şilteden ayrılarak şiltenin sığmadığı yada küçük geldiği alanlar kabloların kendi başlarına tere sabitlenmesi ile aşılır. 


İncelemekte olduğunuz yerden ısıtma kablosu ürünümüz şilte formundan ziyade fabrikasyon soğuk uçlu olarak m2’de istenen güce göre uygun metrajlarda paketlenmiş olarak gönderilir. Bu sayede ısıtma sisteminizi kablo zemin montaj aparatları ile döşeyebilirsiniz. Kurulum klavuzunda belirtilen kablo aralıklarına uymanız m2’deki Watt gücünün yakalanması için gereklidir. Montaj işlemi çok kolay olmakla beraber bazen yapılan alan hesabında yanlışlıklar olabilmektedir. Özellikle banyo yada mutfak gibi küçük alanlarda hesaba katılmayan eşyalar yada döşemeden kaçılmak istenen alanlar hesaba katılmadığında elinizdeki ısıtıcı kablo alana fazla yada eksik gelmiş olabilir. Bu durumda kablo aralıkları belli marjlarda değiştirilerek boşta alan bırakılmaması sağlanmış olur. 

 

Ev ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz Isıtıcı kablolarımız temelde 3 farklı kategoride tasarlanmışlardır. 

 

 1. Güç serisi kablolar. M2’de 200 Watt enerji veren ısıtıcı kablolar soğuk iklimlerde yada yalıtımı düşük yapılarda tek başına ısıtma yapmak amacıyla kullanılırlar
 2. İdeal Seri kablolar. M2’de 120 -180 Watt aralığında tasarlanarak, kullanıldıkları alanda hem ılık zeminler yaratmak hem de tek başına ısıtma yapmak amacıyla kullanılırlar. Ilıman iklimlerde tek ısıtma kaynağı, soğuk iklimlerde ise ılık zeminler yaratmak için kullanıldığında ekonomik ve ideal ürünlerdir. 
 3. Konfor Serisi kablolar. Şu an incelemekte olduğunuz kablo serisi 80-120 Watt / M2 aralığında tasarlanmıştır. Görevleri döşendiği alanda ılık zeminler yaratmaktır. Tek başına ısıtma amaçlı üretilmemişlerdir. Mevcut ısıtma kaynağınıza destek olmak ve ılık zeminlerin konforunu yaşamak için tasarlanmışlardır. Oldukça düşük tüketim değerleri ve yaşattıkları konfor sayesinde çok tercih edilen ürünlerdir. 

 

Konfor Serisi Isıtıcı Kablolarımızı seçerken; 

 

 1. 230V AC şebeke ceyranı 
 2. 400V AC sanayi ceyranı 


seçimlerine dikkat etmelisiniz. Bir çok ev ve yapı 230V kullanırken, artık 400V ile beslenen villalar, konut projeleride bulunmaktadır. İş yerlerinde ise 400V seçeneği daha sık karşımıza çıkmaktadır. 

 

 

Isıtıcı kablolar ve şilteler ile oluşturulan Yerden Isıtma Sisteminizin temel özellikleri; 

 

 1. Düşük tüketim değerleri ile oldukça ekonomik bir ısıtmadır. 
 2. Yüksek Isıtmax Üretim Teknolojisi ile döşendiği zeminin ömrü ile eşdeğer yapıda üretilmişlerdir. Bu nedenle uzun ömürlüdür. 
 3. Flouron marka dijital dokunmatik ekranlı termostatla birlikte gelen ürününüz kolay kontrol edilebilir, kullanıcı alışkanlıklarınıza göre programlanabilir ve oldukça şıktır. 
 4. Zeminde nemi düşürerek daha kuru zeminler yaratır.  Mantar ve bakteri oluşumunu azaltır. Sağlıklı bir ısıtma sistemidir. 
 5. Alternatif tüm sistemlere göre daha az toz oluşumu gerçekleştirir. Solunum yolu rahatsızlıklarında tercih sebebi olarak değerlendirilebilir. 
 6. Yer kaplamaz, yaşam alanlarınızı daha etkili kullanabilirsiniz. 
 7. 15 yıl garanti ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kulanırsınız. 
 8. Montajı kolaydır. Bakım istemez. 
 9. Alternatif sistemlere göre elektriğe hükmetmek oldukça kolay ve hızlıdır. Çalışmaya başladığı anda etkisini hissedersiniz. 


Yaşam alanlarında her geçen gün daha fazla kendisine yer bulan elektrikli yerden ısıtma sistemleri; gelişen üretim teknolojileri ile sorunsuz, ekonomik ve kolay uygulanabilir hale gelmiştir. Satın aldığınız konfor serisi yerden ısıtma kablosu ile yaşam kalitenize katkı sağlayacak, kolay kontrol edilebilir, ekonomik, sağlıklı, uzun ömürlü ısıtma sisteminizin keyfini sürmeniz dileği ile


Saygılarımızla