Yerden Isıtma Şiltesi - Güçlü Isıtma

0,00
Marka : ısıtmax
Fiyat : €143,10  + KDV
KDV Dahil : €168,86
TL Fiyat : ₺1.148,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 2000
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺106,66 'den başlayan taksitlerle

 

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Yerden Isıtma Şiltesi - Güçlü Isıtma

 

 

 

Yaşadığınız bölgede yılın büyük bir bölümünde hava muhalefeti varsa ve konutunuzun yalıtımı yoksa ortamı ısıtmanın en akıllıca ve en ekonomik yolu, konutunuzun zeminine ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesi döşemekten geçer. Zorlu kış günleri artık geride kalacak!

Sert fiberglas ağa bağlı olan radyan ısıtma kablolarından oluşan yerden ısıtma şiltelerinin avantajı, geniş ve düz alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesidir. Montajı, başladıktan kısa süre içerisinde tamamlanan şilteler, m2de 200 Watt’a kadar enerji harcar ve ek bir ısı kaynağına ihtiyaç bırakmayacak şekilde izolasyonu yapılmamış ortamın ısı gereksinimini tek başına karşılar. Entegre olduğu akıllı termostat sayesinde sıcaklık değişikliklerini anlık olarak algılayarak ısı dengesi sağlar ve cebinizi korur!


Yenileme projelerinizde yada inşaat aşamasında olan konutlarınızda; konut tipi elektrikli yerden ısıtma şiltelerini güvenle kullanabilirsiniz. Yanmaz özelliği, betonun ömrü ile eşdeğer uzun ömrü ile sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Yenilenen konutlarda ısıtıcı şiltelerin en az 5 cm döşeme harcı altında kalması yerden ısıtma sisteminizin termal depolama yaparak daha etkili çalışması için en ideal kalınlıktır. Özellikle Isıtmax Güç Serisi gibi m2'deki Watt miktarı fazla olan ısıtıcı şilteler döşeme harcı yada tesviye harcına 3-5cm gömüldüklerinde ideal bir çalışma ortamı kazanmış olurlar. İnşaat aşamasında ise mimari açıdan kot sorunu yaratmayacak şekilde beton altına ısıtıcı filelerin uygulanması uygundur. Beton altında kalan ısıtıcıların üzerine tekrar tesviye şapı atılabilir ve zemin döşemesine geçilebilir. 

 

Zemin ısıtma şiltesi hakkında

 

Dayanıklı ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesileri, 1 m2 ve daha üstü genişlikteki alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100cm eninde ve farklı uzunluklarda yerden ısıtma şiltelerini ısıtma yapılacak alanın ölçülerine göre yerleştirebilirsiniz. Birden fazla şilte alarak zemininizi daha etkili kaplayabilirsiniz yada ısıtma şiltesinin üzerine montajlı gelen ısıtıcı kabloları şilteden ayırarak kurulum kılavuzlarında gösterildiği gibi zemine sabitleyerek şiltenin ulaşamadığı alanlarıda ısıtabilirsiniz. Bu nedenle 100cm enindeki şilteler yerine daha dar alanlar için 50 cm genişliğindeki ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesi ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Nispeten küçük mutfak, banyo gibi alanın dar ve köşeli olduğu durumlarda kullanılan yerden ısıtma kablolarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.


Beton altı kullanıma uygun ısıtıcı kablolarımızı m2'de ki güç kullanımına göre 3 farklı seride tasarlamaktayız.


  • Ek ısıtma kaynağı ve ılık zeminler için Konfor Isıtma 90Watt - 120Watt
  • Ülkemiz şartlarına en iyi uyum sağlayan İdeal Isıtma 120Watt - 180Watt
  • Her şartta ısıtma kabiliyetine sahip Güçlü Isıtma 180Watt - 220 Watt


ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesi 200Watt/m2’e kadar farklı güçlerde, 100 cm genişliğinde, 6 mm inceliği, çok kanallı çekirdeği ve Alman polimer teknolojisi kullanılarak iki kat yalıtılmış yapısıyla satın alabileceğiniz en özellikli yerden ısıtma şiltesidir. Yerden Isıtma Şiltelerimiz, Alman Polimer Teknolojisiyle üretilmiş olup %100 toprak koruma, %100 EMI, Zırhlı, UV, FR, AntiAging ve Max +65C özelliklerine sahiptir.


ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şilteleri, 15 yıl SafeMax garantilidir. Isıtmax tüm büyük yerden ısıtma üreticileri gibi sevdiklerinizle beraber sahip olduğunuz yapılarda konforlu, ekonomik ve katma değerli ısıtmalara imza atmak ister fakat en önemli konu güvenliktir. Bu nedenle tüm ürünlerimiz sayısız kontrolden geçer, üretim teknolojisi olarak uygulandığı zemin değişmediği sürece çalışmaya devam eder ve özelliğini hiç kaybetmeyecek şekilde formülüze edilir. Bu nedenle konforunuz kadar güvenliğinizide düşünerek uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler üretiyor ve bunu 15 yıl SafeMax garantisi ile belgeliyoruz.

 

Yerden ısıtma şiltesi montajı

 

ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesi 100 cm eninde ve seçtiğiniz boy/boylarda hazırlanmıştır, kolaylıkla kurulum için ısıtıcı kablolar şilteye fabrikasyon olarak sabitlenmiştir . Seçtiğiniz adette ürünü, kullanım kılavuzunda belirtilen esaslara uyarak montaj malzemeleri vasıtasıyla zemine rahatlıkla monte edebilirsiniz. Termostat kurulumu aşamasında ise bir elektrikçiden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Isıtıcı kablolar yapıları gereği kesilemezler ve belli uzunlukta ideal gücü vermesi için tasarlanmışlardır. Bu nedenle ısıtma kablolarını kesinlikle kesmeyiniz. Bununla beraber kabloların üzerlerine sabitlendiği plastik şilteyi kesebilir yada ısıtma kablosunu şilteden ayırarak kullanabilirsiniz. Gerekli metal zemin sabitleme aparatlarıda ürün kutusuna ihtiyacınız olursa diye eklenmiştir. Soğuk alanlar yaratmamak adına şilteden ayırarak kullandığınız ısıtıcı kabloları kurulum kılavuzunda verilen 2 kablo arasındaki maximum değerleri aşmayacak şekilde yerleştiriniz. Ürünümüz soğuk uç teknolojisi ile fabrikasyon olarak sonlandırılmış olup ayrıca bağlantı yapılmasına gerek kalmamıştır. 

 

Isıtma sisteminiz ile ilgili öneriler

 

ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesi 100 cm ürünümüzü mutlaka bir termostatla ile birlikte kullanmalısınız. Ürünümüz 1 adet Flouron Marka Dijital Dokunmatik Ekran Yerden Isıtma Termostatı ve sensör elemanları ile birlikte gönderilmektedir. Sisteminizi kontrol etmek ve kolaylıkla programlayabilmek için tasarlanmış termostatlarımız her koşulda uzun yıllar sorunsuz olarak çalışacaktır. 


Yaşam alanlarınızda ki estetiğe uyum sağlayacak dijital ekranlı termostatlarımız ile ısıtma sisteminizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. 16Amp gücü ile bir odanın tüm güç ihtiyacını tek başına besleyebildiği gibi dokunmatik ekranı ile de oldukça şıktır. 

Günlük, haftalık ve aylık programlayarak sistemi dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre yerden ısıtma sisteminizin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Termostat sayısını değiştirerek farklı odalarınızda farklı sıcaklıklara cihazınızı set edebilirsiniz. Banyonuzun sabah 6 ile 9 arasında sizin istediğiniz sıcaklıkta olmasını ve sonrasında kapanmasını isteyebilirsiniz. Tüm bu kurgular ve daha fazlası elektrikli yerden ısıtma sisteminizden alacağınız keyfi arttıracaktır. Termostatlarımız 5 yıl garantiye sahiptir. 

 

Yerden ısıtma uyarıları


Ahşap zeminlerin, sıcağa mütemadiyen maruz kalmaları durumunda bozulmaları olasıdır. Bu nedenle ISITMAX Güçlü Serisi Yerden Isıtma Şiltesi 100 cm’i, bu tür zeminlerde kullanmamalısınız. (Ahşap zeminlerde Karbon Isıtıcı Film veya Folyo Yerden Isıtma ürünlerimizi kullanabilirsiniz.)

Konut projeleri için uygulama dahil taahhüt fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Isıtmax Isıtma Sistemleri üretici firma olup her ısı gurubu, ebat ve teknik şartnameye uygun imalat yapabilen Türkiye'deki tek firmadır. Farklı ebat ve güç ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek alabileceğiniz telefon numaramız: 0850 888 8110

Saygılarımızla