Çatı ve Oluk Isıtma, Kar Buz Önleme Sistemleri

 

Çatı ve oluklarda birikecek karları eritmek, buz oluşumunu önlemek, bina ile yaya güvenliğini sağlamak için ısıtıcı şilte ve ısıtıcı kablolar ile çatı ısıtma sistemi düzenlenir. Çatı ısıtma sistemi sensörler ile kar ve buz oluşumunu önceden tahmin ederek otomatik olarak çalışmaya başlar ve buzlanma tehlikesi ortadan kalktığında devreden çıkar. Bu sayede sadece ihtiyaç halinde çalışarak düşük tüketim değerleri sunar. 


Çatı yüzeyinin tamamında yada çatı kenarlarında 1 metrelik alanda çatı ısıtması yapılabilir. Oluk içinde ise teknik şartnamelere ve projeye bağlı kalarak ısıtıcı kablolar yada 30cm'lik ısıtıcı şilteler ile uygulama yapılabilir. Çatı ısıtma sisteminin düzgün çalışabilmesi ve sistemin doğru kurulması için yağmur iniş borularındada ısıtıcı kablo uygulaması yapılması önerilir. 


ISITMAX Isıtma Sistemleri olarak 1995 yılından beri çatı ısıtması uygulamalarında sektör lideri olarak 7 ülkede bir çok katma değerli projeye imza attık. 10 yıl garantili çatı ısıtması uygulamalarımız hakkında buradan daha detaylı bilgi alabilir, buradan online hızlı teklif alabilir yada bu sayfada yer alan ürünlerimizden ISITMAX güvencesi ile sipariş vererek çatı ısıtma uygulamalarınız için malzeme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Saygılarımızla

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Çatı oluk ısıtma şiltesi seçilen en cinsinden verdiğiniz sipariş adedi kadar metrede gönderilecektir. Kar Buz Algılama Sensörü ve Kontrol Panosu ayrıca sipariş verilmektedir. Lütfen 3m2'nin altında sipariş vermeyiniz. Aklınıza takılan noktalarda 0850 888 8110 destek hattımızı arayabilirsiniz. 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Lütfen her kalem ürün için ayrı ayrı sipariş veriniz. 

Tüm ürün kalemleri 1 metre üzerinden fiyatlandırılmıştır. Seçiminizi yaptıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz metre sayısı kadar sipariş vermelisiniz. 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.