Konut Tipi Çatı ve Oluk ısıtma

Konut ve Villalarda kar buz oluşumunu önleme amaçlı çatı üzerinden ısıtma işlemi gerçekleştirilmesi işlemidir. Çatı kenarlarında 100cm yada 50cm eninde ve çatı kenarı uzunluğunda ısıtıcı şiltelerle uygulanır. Oluk içinde ısıtma yapılacaksa 30cm eninde ve oluk boyunca uzanan ısıtma şilteleri kullanılmaktadır. Çatı ısıtma sisteminizin düzgün çalışması ve eriyen karların tahliyesi açısından yağmur iniş borularının içinden ısıtma kablosu ile ısıtma yapılarak çatı ısıtma sistemi tamamlanmaktadır.  

 

Sıcaklık ve nem sensörleri ile entegre kontrol panosunun sisteme bağlanması ile havanın durumuna göre otomatik çalışan çatı ısıtma sisteminizi çatınızın ömrüyle eşdeğer yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. 

 

ISITMAX 1995 yılından beri kamu kurumları, ticari yapılar ve endüstriyel kuruluşlarda çatı ısıtma sistemleri uygulaması yapmaktadır. Bu sayfamızda sizlere Konut ve Villa tipi olarak kolaylıkla uygulanabilir yada elektrikçi desteği ile kurabileceğiniz şekilde hazırlanmış çatı ısıtma ürünlerimizi sunuyoruz. 

Saygılarımızla, 

Çatı kenarlarında kullanılmak üzere 50cm yada 100cm eninde önceden hazırlanmış ısıtma şilteleridir. Kar buz algılama sensörü ve kontrol panosu fiyata dahil değildir. Ayrıca alınması gerekmektedir. Lütfen her çatı kenarı için ayrı ayrı sipariş veriniz.  

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yatay olukların iç kısmından şilte ile ısıtmak için 20,30,40,50cm olmak üzere farklı ebatlarda stoklu olarak üretilmektedir. Farklı siparişleriniz için 0850 888 8110 destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiyata kar buz algılama sensörü ve kontrol panosu dahil değildir. 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yağmur iniş borularının iç kısmından ısıtma yapmak amacıyla tasarlanmış kesilebilir ısıtma kablolarıdır. PVC borular için 10,15,20 Watt/metre yada SAC Borular için 25,30Watt/metre seçimi yapabilirsiniz. Lütfen her iniş borusu için ayrı ayrı sipariş veriniz yada satın almadan önce 0850 888 8110 nolu destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Lütfen her kalem ürün için ayrı ayrı sipariş veriniz. 

Tüm ürün kalemleri 1 metre üzerinden fiyatlandırılmıştır. Seçiminizi yaptıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz metre sayısı kadar sipariş vermelisiniz. 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.