Yerden Hamam ısıtma

 

Yerden hamam ısıtma sistemleri ev ve villa hamamlarında kullanılabildiği gibi özellikle ticari hamam ve spa merkezlerinde en ideal ısıtma sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mermer ve fayans altından yerden ısıtma şilte ve kabloları ile ısıtılan sistem; hamam zemini, sırt bölgesi, oturma bölgesi, göbek taşı gibi ısıtılması istenen her alanda kullanılabilir. Projeye uygun olarak göbek taşı daha yüksek sıcaklık değerlerine  ayarlanabilir. 


Elektrikli Hamam ısıtma sistemlerinin en büyük özelliği yerden ısıtma sistemi montajının kolay ve dijital termostatlar ile ısıtma sisteminin kontrolünün sizde olmasıdır. Alternatif sistemlere nazaran daha hızlı kurulur, kurulum maliyeti daha düşüktür, işletme maliyeti minimum seviyededir ve beton altı ısıtıcı şilte uygulaması zemin malzemesinin ömrü ile eşdeğerdir. 


1995 yılından beri ev, villa ve kurumsal işletmeler için ıslak zeminlerde yerden ısıtma şiltesi ve kablosu imalatı yapan ISITMAX'ın her güç ve ısı gurubunda imalatı bulunmaktadır. Sizler için hazırladığımız ürün gamımızdan seçim yapabilir yada projenize uygun anında teklif almak için online teklif yazılımımızı kullanabilirsiniz. 

Tüm ürünlerimiz 15 Yıl ISITMAX SafeMax Garantisi altındadır. 

Saygılarımızla

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.