YERDEN ISITMA ŞİLTESİ

 

Yerden ısıtma şilteleri; kolay montaj imkanı sunması, geniş alanlarda kablolu yerden ısıtma sistemlerine nazaran daha hızlı uygulanması açısından zeminden ısıtma sistemlerinde tercih sebebidir. Yerden ısıtma sisteminizi kurabilmek için beton zemin üzerine isteğe bağlı olarak izolasyon şiltesi koyabilirsiniz. Şiltenin üzerine yerden ısıtma şiltenizi sererek kurulum klavuzunuzdaki  yönergelere bağlı kalarak montajınızı gerçekleştirebilirsiniz. 


Yerden ısıtma şilteniz yaşam alanlarınızda size ekonomik, verimli ve çok konforlu zeminler yaratacağı gibi akıllı dijital yerden ısıtma termostatları ile kolay kullanım imkanıda sunacaktır. 


Yerden ısıtma şiltesi ürünlerimizden seçerken şiltelerin istediğiniz gibi kesilebildiğini, döndürülebildiğini belirtmek isteriz. Bu nedenle 50cm eninde ısıtıcı şilte yada 100 cm eninde ısıtıcı şiltelerden birini uygulama alanınıza göre seçebilirsiniz. 


1995 yılından yerden ısıtma şiltesi imalatı yapan Isıtmax Isıtma Sistemleri ülkemiz şartlarına en uygun ısıtma güçlerine göre ürün gamını oluşturmaktadır. 110 Watt, 160 Watt ve 200 Watt gücünde ısıtıcı şiltelerimizden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. 


110 Watt Yerden Isıtma Şiltesi mevcut bir ısıtma sistemi olan fakat ayrıca zeminden de ısıtma yaparak konforlu zeminler isteyen müşterilerimiz içindir. Tek başına evin ısıtma ihtiyacını karşılamaz. 


160 Watt Yerden Isıtma Şiltesi ülkemiz iklim koşulları ve yapı izolasyon ortalama değerleri düşünüldüğünde en uygun seçimdir. İzolasyonu güçlü ve orta yapılarda tek başına ısıtma ihtiyacını karşılar. 


200 Watt Yerden Isıtma Şiltesi yüksek güç çıkışı ile düşük izolasyon değerlerine sahip yapılarda dahi tek başına ısıtma amacıyla tasarlanmıştır. 


Dilediğiniz güç ve boyda yerden ısıtma şiltelerinizi ISITMAX 15 yıl SafeMax garantisi ile alabilirsiniz. Saygılarımızla

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.