TERMOSTAT VE KONTROL

Yerden ısıtma sistemlerinin döşeli olduğu mekânlarda, sıcaklığın sürekliliğini sağlamak ve enerji tasarrufu sağlamak için termostat kullanımı oldukça önemlidir. Günümüzde, özellikle elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin kontrolü için tasarlanmış, 16Amp güçte dijital ve dokunmatik ekranlı harici bir kontrol ünitesine gerek kalmadan yerden ısıtma sistemini besleyebilen ve kontrol edebilen akıllı termostatlar üretilmektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle ISITMAX, akıllı bina sistemleri ile entegre olabilen ve uzaktan bağlantı ile kontrol edilebilen günümüz termostatları arasından, size ihtiyacınız olan en doğru ürünü sunar.

Termostat Seçimi

Isıtma sistemlerinin kullanım amacı, donanım özellikleri farklı olan termostatların hangisinin seçilmesi gerektiği konusunda belirleyici bir etkendir. Bu nedenle, sıcak zemin etkisi yaratılmak isteniyorsa zemin sıcaklık sensörleriyle; doğrudan ısıtma yapılmak isteniyorsa yerleşik ortam sensörleri ve sınırlayıcı zemin sensörleriyle donatılmış ISITMAX termostatlar tercih edilmelidir. 

ISITMAX yerden ısıtma sistemleriyle entegre olan ISITMAX termostatların, manuel (el ile ayarlanabilir) ve programlanabilir olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Manuel termostatlar, özellikle ticari projelerde kontrol panosu içinde kullanılırken, estetik görünüşleri sebebiyle özellikle konut ve villa yerden ısıtma sistemlerinde tercih edilen programlanabilir dijital termostatlar, belirli bir dönem (haftalık/aylık) içerisinde sıcaklık değerlerini otomatik olarak düzenler. 

Performans Kontrolü

Manuel Termostatlar:

Kontrolün kullanıcıda olduğu manuel termostatların, zemin sıcaklık sensörü ile hem zemin hem ortam sensörüyle donatılmış özellikleri olan iki ayrı çeşidi bulunmaktadır. Kullanım tercihlerinize göre seçeceğiniz ISITMAX termostatı ile sıcaklığı anlık olarak değiştirebileceğiniz gibi belirli (günlük/haftalık) bir zamanlayıcıya da bağlayabilirsiniz. 

Programlanabilir Termostatlar:

Çalışma performansının önceden belirlenebildiği programlanabilir termostatlar sayesinde zemin/ortam sıcaklığını sabitleyebilir, azami düzeyde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Haftalık/aylık olarak programlayabileceğiniz, zemin ve ortam sensörleriyle donatılmış ISITMAX termostatları, değişen koşulları eş zamanlı algılayacak hassasiyette olup mekânı, konforunuzdan ödün vermeden istediğiniz sıcaklıkta tutmanızı sağlar. Programlanabilir ISITMAX termostatlarının bir diğer özelliği ise günü belirli zaman dilimlerine bölmenize imkân sağlamasıdır. Bu özelliği sayesinde ortam sıcaklığı, siz mekândan ayrılana kadar, ayrıldıktan sonra ve mekâna geri dönene kadarki zamanlarda farklı derecelerde sabitlenebilir.

ISITMAX: Konforunuzu, güvenliğinizi ve bütçenizi önemser!

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Tükendi
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Tükendi
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Tükendi
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.