TİCARİ YAPILARDA YERDEN ISITMA

 

Ticari yapılarda yerden ısıtma çok çeşitli kullanım alanları ile birlikte gelir. Özellikle "hamam ve spa merkezlerinde yerden ısıtma", "otellerde ayna ısıtma", bina girişlerinde "yol, rampa, otopark girişleri ve merdivenlerde beton yada asfalt altı yerden ısıtma", çatı ve oluklarda ısıtma yaparak "kar buz önleme sistemleri" gibi kullanım alanları vardır. 


Daha fazla kullanım alanı için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Temelde sistem "yerden ısıtma" ve " kar buz eritme" amaçlı olarak kullanılan "Isıtıcı kablo" ve "ısıtıcı şiltelerin"  "termostat ve kontrol" ürünleri ile birlikte kullanılmasından oluşur. 


Isıtıcı kablo ve ısıtıcı şiltelerimiz teknik şartnameye, insan sağlığına ve yapı güvenliğine uygun olarak her ısı gurubu ve ebatta imalatı yapılmaktadır. Sitemizden ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alıp kendiniz uygulayabileceğiniz gibi buraya tıklayarak online teklif sayfamızdan proje bazında ısıtma teklifi alabilirsiniz. 

Saygılarımızla


Çatı oluk ısıtma şiltesi seçilen en cinsinden verdiğiniz sipariş adedi kadar metrede gönderilecektir. Kar Buz Algılama Sensörü ve Kontrol Panosu ayrıca sipariş verilmektedir. Lütfen 3m2'nin altında sipariş vermeyiniz. Aklınıza takılan noktalarda 0850 888 8110 destek hattımızı arayabilirsiniz. 

€6,72+ KDV

Seralarda fidan kökünden ısıtma amacıyla kullanılır. Ekim sıranızın boyu kadar sipariş verebilirsiniz. Ürün kutusunda seçtiğiniz boy ve güçte ısıtıcı kablo, kontrol panosu, termostat, sensör, montaj aparatları, garanti belgesi, kullanım klavuzu yer almaktadır. 

€140,00+ KDV

Lütfen her kalem ürün için ayrı ayrı sipariş veriniz. 

Tüm ürün kalemleri 1 metre üzerinden fiyatlandırılmıştır. Seçiminizi yaptıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz metre sayısı kadar sipariş vermelisiniz. 

€60,00+ KDV