Elektrikli Yerden Isıtma Ne İşe Yarar?

Elektrikli Yerden Isıtma Ne İşe Yarar?

27 Temmuz 2019 by in Genel

Özellikle soğuk havalarda ısınmak için başvurduğumuz klima, elektrikli sobalar, normal sobalar ve kombiler istediğimiz sonucu veremeyebiliyor. Ya kullanımı zor ve kısa süreli oluyor ya da bütçelerimizi zorlayabiliyor. Elektrikli yerden ısıtma ne işe yarar? konusunda birçoğumuzun kafasında soru işaretleri olabiliyor. Çocuklu ailelerimizin en çok tercih ettiği elektrikli yerden ısıtma sistemi çok fazla bakım gerektirmez. Genel olarak ıslak zeminlerde de rahat bir kullanım imkanı sunan yerden ısıtma sistemi, banyolarda da sıkça tercih edilebilmektedir.

Varil Isıtma Seçenekleri Nelerdir?

 1. Esnek Varil Isıtıcısı (115V) 1500W
 2. 15 Varil Isıtıcısı 230V , 300W
 3. 30 Litre Varil Isıtıcısı 115V , 230W
 4. 5 Litre Varil Isıtma 115V , 450W gibi Varil Isıtma Sistemleri sunmaktadır.

Yerden Isıtma Sistemini Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Elektrikli yerden ısıtma sistemi konforlu olduğu kadar güvenli ve ekonomiktir. Mermer, laminant ve fayanslara kolayca uygulanabilir. Isıtma sistemleri son derece güvenli sistemlerdir. Kurulduktan hemen sonra değil de 3-4 yıl kadar sonra temizlenebilir. Isıtma sistemi alta kurulduğu için üst yüzeyinde bulunan parke veya laminantın kaliteli olmaması durumunda belli bir zaman sonra bulunduğu ortama kötü bir koku yaratabilir. Bu nedenle üst malzemenin kaliteli olması konforlu bir yaşam için önemlidir.

Sistem borularının temizliği yapılmadığı takdirde duvarlarımızda lekelenme problemleri yaşayabilirsiniz. Bunun dışında hiçbir sistemin hiçbir zararı yoktur, sadece dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır.

Elektrikli Yerden Isıtma Ne İşe Yarar: Kullanımı

Isıtma sistemleri kullanımı ve kurulumu son derece kolaydır. Gerekli ortama uygun bilgilendirme alındıktan sonra çalışan ustalarımız kabloların uygun yerleşimini yaparak sistemi hazır hale getirirler. Basınç kontrol testi yaparak kaçak olup olmadığı da anlaşılabilir.

Yerden ısıtma üzerine döşenebilen sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İletişim

  En hızlı şekilde bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Whatsapp ile iletişime geçin.

  Teklif Al

  İhtiyacınıza yönelik teklifi hemen Online Teklif sayfamızdan alabilirsiniz.

  Proje Gönder

  Projelerinizde bizimle çalışmak için hemen projenizi gönderin

  Bayilik

  Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin

  Cart