Elektrikli Yerden Isıtma Ne İşe Yarar?

Elektrikli Yerden Isıtma Ne İşe Yarar?

27 Temmuz 2019 tarafından in Genel

Özellikle soğuk havalarda ısınmak için başvurduğumuz klima, elektrikli sobalar, normal sobalar ve kombiler istediğimiz sonucu veremeyebiliyor. Ya kullanımı zor ve kısa süreli oluyor ya da bütçelerimizi zorlayabiliyor. Çocuklu ailelerimizin en çok tercih ettiği yerden ısıtma elektrikli sistemi çok fazla bakım gerektirmez. Genel olarak ıslak zeminlerde de rahat bir kullanım imkanı sunan yerden ısıtma sistemi, banyolarda da sıkça tercih edilebilmektedir.

Varil Isıtma Seçenekleri Nelerdir?

  1. Esnek Varil Isıtıcısı (115V) 1500W
  2. 15 Varil Isıtıcısı 230V , 300W
  3. 30 Litre Varil Isıtıcısı 115V , 230W
  4. 5 Litre Varil Isıtma 115V , 450W gibi varil ısıtma seçenekleri sunmaktadır.

Yerden Isıtma Sistemini Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Elektrikli yerden ısıtma sistemi konforlu olduğu kadar güvenli ve ekonomiktir. Mermer, laminat ve fayanslara kolayca uygulanabilir. Isıtma sistemleri son derece güvenli sistemlerdir. Kurulduktan hemen sonra değil de 3-4 yıl kadar sonra temizlenebilir. Isıtma sistemi alta kurulduğu için üst yüzeyinde bulunan parke veya laminantın kaliteli olmaması durumunda belli bir zaman sonra bulunduğu ortama kötü bir koku yaratabilir. Bu nedenle üst malzemenin kaliteli olması konforlu bir yaşam için önemlidir.

Sistem borularının temizliği yapılmadığı takdirde duvarlarımızda lekelenme problemleri yaşayabilirsiniz. Bunun dışında hiçbir sistemin hiçbir zararı yoktur, sadece dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır.

Yerden Isıtma Sistemi Kullanımı

Isıtma sistemleri kullanımı ve kurulumu son derece kolaydır. Gerekli ortama uygun bilgilendirme alındıktan sonra çalışan ustalarımız kabloların uygun yerleşimini yaparak sistemi hazır hale getirirler. Basınç kontrol testi yaparak kaçak olup olmadığı da anlaşılabilir.

Yerden ısıtma üzerine döşenebilen sistemler hakkında bilgi almak ve bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerimize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dili Değiştir
    Sepet