​Seralarda Toprak Altı ısıtma Sistemleri

Sera ısıtma otomasyonu ve toprak altı sera ısıtma sistemlerimiz küçük ve orta ölçekteki topraklı tarım yapan çiftçilerimize erkencilik, yüksek verim ve ısıtma giderlerinde %60'a varan tasarruf imkanı sunar. Bitki kökünden ısıtma sistemimiz sayesinde kök kısmından ihtiyaç duyduğu ısıyı elde eden bitkiler sayesinde daha az hormon kullanacaksınız. Don tehlikesi yaşamayacaksınız. Mekanı değil bitkiyi ısıttığınız için ısıtma giderleriniz ve zorluklarınız minimize edilmiş olacaktır.
 

Fidan ve tohum sehpalarınız için tasarlanan ısıtma şiltelerimiz ise kolay montaj olur ve istenilen değerlerde ısıtma yapar. 50cm veya 100cm olarak hazırlanmış ısıtıcılarımızdan sipariş verebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Seralarda toprak altı ısıtma kablolarımızın kullanımı dikim yapılacak ürüne, sera izolasyon durumuna, bölgesel sıcaklık değerlerine göre farklılık göstermekte olup satın alma öncesi mutlaka iletişime geçilmesini öneririz. ISITMAX sera otomasyonu konusunda ve yenilenebilir enerji kaynakları konusundada sizlere yardımcı olacaktır ve ısıtma sisteminizin gerek kullanımı gerekse de enerji ihtiyacı konusunda profesyonel çözümler sunacaktır. 

 

Sera ısıtma ve otomasyon sektöründe Antalya Kumluca Bölgesinde 49 Dönüm sera ısıtması ile başlayan ISITMAX ISITMA SİSTEMLERİ ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 

 

Seralarda fidan kökünden ısıtma amacıyla kullanılır. Ekim sıranızın boyu kadar sipariş verebilirsiniz. Ürün kutusunda seçtiğiniz boy ve güçte ısıtıcı kablo, kontrol panosu, termostat, sensör, montaj aparatları, garanti belgesi, kullanım klavuzu yer almaktadır. 

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.